Adoracja Najświętszego Sakramentu


Modlitwy do MB Sokalskiej


Modlitwy o uzdrowienie


Skrzynka intencji


Księga gości


Zdjęcia, filmy, dźwięki


 
Skrzynka intencji
POKÓJ I DOBRO!
Jeżeli potrzebujesz wsparcia modlitewnego, jeśli chcesz, by razem z Tobą w Twoich intencjach modliła się nasza franciszkańska wspólnota zakonna oraz pielgrzymi odwiedzający sanktuarium, napisz do nas i podziel się sprawą, która leży Ci na sercu. Sprawy każdego, kto prześle prośbę o wstawiennictwo przed Bogiem w danej intencji, przedstawiamy w modlitwie Panu przez pośrednictwo Matki Bożej Sokalskiej – Pocieszenia, codziennie a zwłaszcza w każdą środę po Mszy św. wieczornej podczas nieustającej nowenny.
oo. Bernardyni

***************************

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ

Matko, co każdej pilnujesz strzechy,
i w serca nasze wlewasz pociechy.
Twe dzieci żebrzą Ciebie ze łzami,
Panno Sokalska módl się za nami.

Przed Twym obrazem przez cale wieki,
dawałaś biednym znaki opieki.
Okaż i dzisiaj matczyne serce,
pociesz nas w smutku i poniewierce.

Matko w Hrubieszowie (Sokalu) z cudów słynąca,
do Ciebie płynie prośba gorąca.
Ty wiesz najlepiej co dziecko boli,
Pociesz nas ulżyj w naszej niedoli.


***************************

UWAGA! KAŻDY WPIS JEST ZATWIERDZANY PRZEZ REDAKCJĘ SERWISU!
WPISY MOGĄ UKAZYWAĆ SIĘ Z OPÓŹNIENIEM

dodaj intencję!


Szczesc Boze, Bardzo prosze o modlitwe o laske uzdrowienia kregoslupa i lękow. Takze o łaske uzdrowienia dla mamy. Pozdrawiam. z Panem Bogiem.
Wojciech Tomaszów

Matko Boża błagam pomóż w uratowaniu i uzdrowieniu małżeństwa Doroty i Darka oraz w uzdrowieniu i uwolnieniu duszy i ciała od działania złego ducha na męża Darka, prosze o czyste serce i myśli dla meza i jego nawrócenie.
Dorota Kraków

O Bożą pomoc i błogosławieństwo w prowadzeniu chrześcijańskiego bloga, oraz o obronę przed atakami złego, przeciw temu dziełu.
Joanna Warszawa

Prosze o modlitwe w intencji o powrot mojej milosci, naprawienie naszych relacji z moim bylym chlopakiem. Jego wybaczenie moich bledow.O zycie z wiara nadzieja I miloscia. Blogoslaw mi I nie pozwol przestac wierzyc ,o pojednanie I zycie w zgodzie.Bog zaplac.
Monika Lubsza

+O nawrócenie świata, zaprzestanie aborcji i pokój między narodami. Proszę cię Matko Boża o Boże błogosławieństwo i zdrowie.Amen
Sławek Kraków

Proszę Mateczko, wstaw się za Dominiką, proszę o cud jej uzdrowienia
kasia międzyrzecz

Jezu Najmiłosierniejszy uzdrów proszę Miłosza, jeśli tylko taka jest Twoja wola daj także Twój pokój jego rodzicom, aby w Tobie pokładali nadzieje i ufność.
Katarzyna Smolarzyny

Prosze o modlitwe w intencji rychlego znalezienia pracy dla Marii
Maria Krakow

Ukochana Matko Boża Sokalska pokornie proszę Cię o łaskę powrotu do zdrowia dla taty Franciszka i dla mnie. Proszę, miej nas w swojej opiece.
Liliana lubelskie

proszę o modlitwę o nawrócenie, przemianę serca, uzdrowienie relacji dla Stanisława, Janusza, Łukasza, Czesława, Ewy i o łaskę uzdrowienia dla Jolanty.
Jolanta chojnów

Szczęść Boże Proszę o modlitwę w mojej intencji : o pomoc w chorobie i wypełnienie się woli Bożej w życiu Bożeny. Bóg zapłać.
Bożena Mielec

Panie Jezu, goraco Cie prosze bys obdarzyl mnie laska regularnych dochodow, kontraktow tak, bym nie musiala ciagle sie martwic brakiem pieniedzy. Prosze Cie z calego serca o przyjaciol na mojej drodze oraz od wspanialego meza jesli taka jest Twoja wola.Powierzam Ci moje pragnienie przebaczenia ojcu, ktory mnie nieustannie upokarza.Ogarnij miloscia moja dusze.
Jolanta wroclaw

proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia umierajacej na raka Małgosi Ela
Ela Gliwice

Proszę o modlitwe w intencji owocnej rozmowy między mną a moją przyjaciółką, którą jutro mamy odbyć po godz.13,o wyjaśnienie sobie wszystkiego i o poprawienie, naprawienie relacji między nami
Justyna Bydgoszcz

proszę o modlitwę o łaske uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej ,o powrót na droge wiary i załozenie szcżęśliwej rodziny dla syna o łaskę trzeźwosci dla męża o zdrowie i potrzebne łaski dal całej rodziny
Danuta s

«     [1-15][16-30][31-45][46-60][61-75] następny    »
 

strona główna  |  sanktuarium  |  informacje  |  aktualności  |  ogłoszenia  |  parafia  |  apostolat  |  galeria  |  kontakt  |  UA
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ - KLASZTOR OO. BERNARDYNÓW W HRUBIESZOWIE
ul. Plac Staszica 6, 22-500 Hrubieszów, tel. 084 696 2393


?>