Adoracja Najświętszego Sakramentu


Modlitwy do MB Sokalskiej


Modlitwy o uzdrowienie


Skrzynka intencji


Księga gości


Zdjęcia, filmy, dźwięki


 
Skrzynka intencji
POKÓJ I DOBRO!
Jeżeli potrzebujesz wsparcia modlitewnego, jeśli chcesz, by razem z Tobą w Twoich intencjach modliła się nasza franciszkańska wspólnota zakonna oraz pielgrzymi odwiedzający sanktuarium, napisz do nas i podziel się sprawą, która leży Ci na sercu. Sprawy każdego, kto prześle prośbę o wstawiennictwo przed Bogiem w danej intencji, przedstawiamy w modlitwie Panu przez pośrednictwo Matki Bożej Sokalskiej – Pocieszenia, codziennie a zwłaszcza w każdą środę po Mszy św. wieczornej podczas nieustającej nowenny.
oo. Bernardyni

***************************

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ

Matko, co każdej pilnujesz strzechy,
i w serca nasze wlewasz pociechy.
Twe dzieci żebrzą Ciebie ze łzami,
Panno Sokalska módl się za nami.

Przed Twym obrazem przez cale wieki,
dawałaś biednym znaki opieki.
Okaż i dzisiaj matczyne serce,
pociesz nas w smutku i poniewierce.

Matko w Hrubieszowie (Sokalu) z cudów słynąca,
do Ciebie płynie prośba gorąca.
Ty wiesz najlepiej co dziecko boli,
Pociesz nas ulżyj w naszej niedoli.


***************************

UWAGA! KAŻDY WPIS JEST ZATWIERDZANY PRZEZ REDAKCJĘ SERWISU!
WPISY MOGĄ UKAZYWAĆ SIĘ Z OPÓŹNIENIEM

dodaj intencję!


Z całego serca proszę o zdrowie dla mojej rodziny a w szczególności dla mojego męża. proszę o dobra pracę dla mojej corki Kasi i opiekę nad nią na uczelni.proszę równiez niech w maszej cięzkiej pracy dobro zwycięzy.Z Całego serca za wszelkie łaski dziękuję.
Jadwiga Irlandia

Maryjo, moja Matko, proszę, abym pełnił wolę Bożą, o łaskę zdrowia dla Mamy i dla mnie oraz o znalezienie pracy.
Krzysztof Włocławek

Mamy ogromną prośbę o modlitwę. U naszego nienarodzonego dziecka lekarze podejrzewają wady genetyczne i anatomiczne. Jest nam bardzo ciężko, ale staramy się zawierzyć Bogu i Matce Najświętszej, modląc się żarliwie, aby wszelkie wady się wycofały (wykluczyły), aby dziecko urodziło się zdrowe. I o to prosimy . Wśród znajomych i w rodzinie odmawiamy nowennę popejańską w intencji zdrowia naszego dziecka.
Anna Poręba

Proszę o modlitwę za mojego brata Andrzeja i jego rodzinę o osłonę i uwolnienie od zła o łaskę napełnienia Duchem Świętym.
Joanna Gorzów Wlkp.

Matko Boża Sokalska proszę Cię pokornie o łaskę uzdrowienia fizycznego dla mnie.
Aneta Zabrzeg

+O nawrócenie grzeszników, zaprzestanie aborcji i pokój na Ukrainie. Amen
Sławomir Kraków

Matko Boźa Sokalska proszę Ciebie o szczęśliwy przebieg operacji mojego brata Andrzeja, o dary Ducha Św.dla lekarzy i szybki powrót do zdrowia, oraz potrzebne łaski dla całej rodziny. Anna Chełm.
Anna Chełm

w intencjach wynagradzających za grzechy, zdrady, krzywdy i zaniedbane oraz dobro popełnione w życiu wobec bliźnich z prośbą o Hojność Bożego Miłosierdzia dla ks. Grzegorza. O jego nawrócenie i poddanie się całkowitej Woli Bożej, którą nieustannie depcze.
s.Tarnów Tarnów

proszę o modlitwę o oddalenie niebezpieczeństwa duchowego, o odzyskanie wiary, o ratunek dla Joli
Jola Krajenka

Błagam o modlitwę w intencji trudnej wręcz beznadziejnej, bardzo proszę o wsparcie, modlitewne bardzo proszę sama już nie daje ,rady błagam o pomoc modlitwę w tej intencji ..dziękuje
bb wrocław

Boże Ojcze ratuj i pomóż mi w pewnej sprawie, błogosław i chroń od zła całą rodzinę. Maryjo Skalska, módl się za nami. Amen.
Jan Wieruszów

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Serkana. Zadał się ze złym towarzystwem i przestał się ze mną kontaktować. Ogromnie mi go brakuje.
Patrycja woj. śląskie

Nie zostawiajcie mnie samej w potrzebie...Błagam o wsparcie w modlitwie do P.Boga,do P. Jezusa,do Mateńki Przenajświętszej,do Aniołów , Archaniołów ,do Orędowników od Spraw Najtrudniejszych- o cud uzdrowienia mojej Mamy Heleny-niech Jej stan się poprawi-niech jutro wyjdą dobrze badania,niech wróci do domu,do nas...Błagam,pomóżcie mi wyjednać dla Niej łaskę zdrowia...Panie Boże ,tak gorąco- jak tylko potrafię-błagam Cię o litość..Bóg zapłać...Jezu Ufam Tobie...Amen
Marysia Sosnowiec

Proszę o wstawiennictwo w modlitwie o zdrowie dla Mateusza , o łaskę mądrości , roztropności i Błogosławieństwa Bożego dla niego na czas nauki przed maturą i dni egzaminów . O zdrowie dla Jadwigi , Bożeny i całej rodziny .
Jadwiga Jelenia Góra

Proszę o łaskę rozeznania relacji z Łukaszem i łaskę założenia katolickiej, szczęśliwej i licznej rodziny
Izabela Warszawa

«     [1-15][16-30][31-45][46-60][61-75] następny    »
 

strona główna  |  sanktuarium  |  informacje  |  aktualności  |  ogłoszenia  |  parafia  |  apostolat  |  galeria  |  kontakt  |  UA
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ - KLASZTOR OO. BERNARDYNÓW W HRUBIESZOWIE
ul. Plac Staszica 6, 22-500 Hrubieszów, tel. 084 696 2393


?>