Adoracja Najświętszego Sakramentu


Modlitwy do MB Sokalskiej


Modlitwy o uzdrowienie


Skrzynka intencji


Księga gości


Zdjęcia, filmy, dźwięki


 
Skrzynka intencji
POKÓJ I DOBRO!
Jeżeli potrzebujesz wsparcia modlitewnego, jeśli chcesz, by razem z Tobą w Twoich intencjach modliła się nasza franciszkańska wspólnota zakonna oraz pielgrzymi odwiedzający sanktuarium, napisz do nas i podziel się sprawą, która leży Ci na sercu. Sprawy każdego, kto prześle prośbę o wstawiennictwo przed Bogiem w danej intencji, przedstawiamy w modlitwie Panu przez pośrednictwo Matki Bożej Sokalskiej – Pocieszenia, codziennie a zwłaszcza w każdą środę po Mszy św. wieczornej podczas nieustającej nowenny.
oo. Bernardyni

***************************

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ

Matko, co każdej pilnujesz strzechy,
i w serca nasze wlewasz pociechy.
Twe dzieci żebrzą Ciebie ze łzami,
Panno Sokalska módl się za nami.

Przed Twym obrazem przez cale wieki,
dawałaś biednym znaki opieki.
Okaż i dzisiaj matczyne serce,
pociesz nas w smutku i poniewierce.

Matko w Hrubieszowie (Sokalu) z cudów słynąca,
do Ciebie płynie prośba gorąca.
Ty wiesz najlepiej co dziecko boli,
Pociesz nas ulżyj w naszej niedoli.


***************************

UWAGA! KAŻDY WPIS JEST ZATWIERDZANY PRZEZ REDAKCJĘ SERWISU!
WPISY MOGĄ UKAZYWAĆ SIĘ Z OPÓŹNIENIEM

dodaj intencję!


MATKO BOŻA MATKO POCIESZENIA MATKO PIĘKNEJ MIŁOŚCI,TOBIE I TWOJEMU SYNOWI POWIERZAM WSZYSTKIE TROSKI MOJEGO ŻYCIA.TY MARYJO WSZYSTKO WIESZ I TYLKO TY PROWADŹ, UMACNIAJ,I STRZEŻ.NAUCZ KOCHAĆ TAK JAK TWÓJ SYN WSZYSTKICH KTÓRYCH STAWIASZ NA MOJEJ DRODZE ŻYCIA A ZWŁASZCZA NIEPRZYJACIÓŁ BO TO NIE JEST ŁATWE...UFAM TWOJEJ MACIERZYŃSKIEJ OPIECE..UFAM TWOJEMU SYNOWI JEZUSOWI CHRYSTUSOWI...MATKO BOŻA DODAJ MI ODWAGI ABYM KAŻDEGO DNIA STAWAŁA SIĘ POSŁUSZNYM NARZĘDZIEM W REKU TWOIM I TWOJEGO SYNA...AMEN
RENATA HRUBIESZÓW

+O nawrócenie grzeszników, zaprzestanie aborcji i pokój na świecie. Dla mnie i rodziny Boże błogosławieństwo, wzajemną zgodę.Amen
Sławomir Kraków

Jezu, ulituj się nad Anną i pokieruj odpowiednio osobami, które będą wydawać decyzję w jej trudnej sprawie, aby zrobiły to pomyślnie dla niej.
Alicja podkarpacie

Witam. Proszę o modlitwę za mnie i moją siostre o wyleczenie z wady wzroku i również bardzo proszę o modlitwe za opętaną dziewczynę, która nie chce zgodzić się pójść na egzorcyzm. Potrzebuje Bożej pomocy, aby demon odszedł od niej, oraz wiele łaski aby się nawrócić. Bóg zapłac! DZIĘKUJĘ CAŁEMU ZAKONOWI ZA MODLITWY!
Ewelina Wałbrzych

Proszę o modlitwę za mnie o siłę, pokój wewnętrzny i Dary Ducha św. O odwagę i dobre rozeznanie woli Bożej w bardzo trudnej dla mnie sytuacji.
Bernadetta Bielsko-Biała

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Ireny, aby nawróciła się do Boga i zerwała grzeszne życie w konkubinacie.
Andrzej Kraków

O uzdrowienie ciała (rak) i duszy (pojednanie z Bogiem) dla Michała..szczęśliwy rozwój dla Bartosza (zespół Downa)..nawrócenie dla Taty i Brata (alkohol) oraz zgodę w rodzinie..spokój wieczny dla Stanisława, Jakuba i zmarłych z naszych rodzin...
Monika lubatowa

Pokornie proszę o modlitwę w intencji przemiany serc w mojej rodzinie, wśród moich przyjaciół i znajomych. O światło Ducha Świętego w podejmowaniu wyborów zgodnie z wolą Bożą, oraz o jedność... Czystą Miłość do Boga. By był On na pierwszym miejscu w naszym życiu. Polecam także całą naszą Ojczyznę. Maryjo prowadź mnie do Jezusa i wyproś nam proszę łaskę służenia Chrystusowi całym sercem z pokorą, oddaniem, zaufaniem i Miłością.
Marzena Zduńska Wola

Proszę o modlitwę wstawienniczą do Boga, aby pomógł mi odzyskać chłopaka, rozpalił jego serce miłością do mnie, tęsknotą za mną, pomógł nam wrócić do siebie.
Ola Warszawa

Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa i uzdrowienia relacji między Agnieszką a Marcinem.
Agnieszka Warszawa

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego serca, o zaufanie Panu Bogu, dobre rozeznanie powołania i odwagę do wypełnienia go.
Monika Wrocław

Tydzien temu wykryto u mnie raka piersi. Blagam o modlitwe, zeby Bog jeszcze mi pozwolil wychowac moich malych synkow i podarowal mi jeszcze pare lat zycia. Mam dopiero czterdziesci lat. Modlcie sie za mnie i moja rodzine. Wieslawa
Wieslawa Monachium

Najukochańsza Matko Sokalska błagam o łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu i pokus szatańskich, dary Ducha Świętego dla Daniela. Maryjo ratuj to dziecko.
Zrozpaczona matka K

matko boza ratuj mnie preoi rodzine prosze o modlitwe bog zaplac za modlitwe wstawienicza
katolik modlitwa

Matko Boża proszę o pomoc w moich troskach i kłopotach,proszę o powrót do zdrowia,oraz łaski,których tak bardzo potrzebuję.
wanda-regina krakow

«     [1-15][16-30][31-45][46-60][61-75] następny    »
 

strona główna  |  sanktuarium  |  informacje  |  aktualności  |  ogłoszenia  |  parafia  |  apostolat  |  galeria  |  kontakt  |  UA
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ - KLASZTOR OO. BERNARDYNÓW W HRUBIESZOWIE
ul. Plac Staszica 6, 22-500 Hrubieszów, tel. 084 696 2393


?>