Adoracja Najświętszego Sakramentu


Modlitwy do MB Sokalskiej


Modlitwy o uzdrowienie


Skrzynka intencji


Księga gości


Zdjęcia, filmy, dźwięki


Słuchaj nas NA ŻYWO


 
Skrzynka intencji
POKÓJ I DOBRO!
Jeżeli potrzebujesz wsparcia modlitewnego, jeśli chcesz, by razem z Tobą w Twoich intencjach modliła się nasza franciszkańska wspólnota zakonna oraz pielgrzymi odwiedzający sanktuarium, napisz do nas i podziel się sprawą, która leży Ci na sercu. Sprawy każdego, kto prześle prośbę o wstawiennictwo przed Bogiem w danej intencji, przedstawiamy w modlitwie Panu przez pośrednictwo Matki Bożej Sokalskiej – Pocieszenia, codziennie a zwłaszcza w każdą środę po Mszy św. wieczornej podczas nieustającej nowenny.
oo. Bernardyni

***************************

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ

Matko, co każdej pilnujesz strzechy,
i w serca nasze wlewasz pociechy.
Twe dzieci żebrzą Ciebie ze łzami,
Panno Sokalska módl się za nami.

Przed Twym obrazem przez cale wieki,
dawałaś biednym znaki opieki.
Okaż i dzisiaj matczyne serce,
pociesz nas w smutku i poniewierce.

Matko w Hrubieszowie (Sokalu) z cudów słynąca,
do Ciebie płynie prośba gorąca.
Ty wiesz najlepiej co dziecko boli,
Pociesz nas ulżyj w naszej niedoli.


***************************

UWAGA! KAŻDY WPIS JEST ZATWIERDZANY PRZEZ REDAKCJĘ SERWISU!
WPISY MOGĄ UKAZYWAĆ SIĘ Z OPÓŹNIENIEM

dodaj intencję!


Proszę o Miłosierdzie Boże dla moich tragicznie zmarłych synów: Damianka i Pawełka 14 miesięcy od ich śmierci i jak najrychlejsze wejście do Ojczyzny Niebieskiej.
Renata Lublin

o nawrocenie syna i synowej i powrot milosci miedzy nimi
Ewa Pajeczno

Proszę o modlitwę za mojego tatę, który ma nowotwór jelita, złośliwy. Proszę o dobre leczenie i uzdrowienie.
Paweł Wrocław

Proszę o powrót do zdrowia dla mamy i pomoc Bożą w rozwiązywaniu problemów z którymi się zmaga.
Magdalena Warszawa

Poprowadź mnie dziś Matko do mego miejsca pracy, domu.
łukasz podkarpackie

Matenko blagam cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Dominika z choroby przelyku radosc z zycia szczesliwe ukonczenie studio I poznanie dobrej zony z katolickiej rodziny BLagam o nawrocenie Mateusza I zdrowie dla moich kochanych rodzicow siostry meza Asi Jnusza
basia anglia

Proszę o modlitwę w intencji mojego chłopaka Dominika, aby miał sile walczyć ze swoimi słabościami i problemami. Aby uwierzył w siebie, odnalazł Boga w swoim życiu i nigdy nie wątpił w Jego miłosierdzie.
Sylwia Warszawa

Proszę o modlitwę w intencji głębokiego nawrócenia mojego męża, który odszedł od rodziny. Jesteśmy w trakcie rozwodu. Uzdrowienie naszych relacji, łaskę wybaczenia, przemianę naszych serc by Duch Św. zabrał nienawiść, żal, gorycz a wlał miłość i pokój. Proszę również o modlitwę w intencji nawrócenia 15letniej córki, proszę o miłość w jej sercu do Boga i ludzi, przemianę naszych relacji i powrót do domu.
iwona raciborz

Proszę o modlitwę za Marcina i Ilonę o uwolnienie od skutków przekleństw, złorzeczeń, okultyzmu, łaskę nawrócenia i przebaczenia oraz o uratowanie ich małżeństwa.
Bożena xxx

Droga wspolnoto, uprzejmie prosimy o modlitwe w intencji majacych nadejsc spotkan (29.05.15; 22.08.15; 05.09.15) wspolnoty Domowego Kosciola z Niemiec: o wzajemna pomoc, zrozumienie, przygotowanie, przebieg, bezpieczenstwo jak i owoce tych spotkan. Bog zaplac. Pozdrawiamy i Szczesc Boze! Aneta i Krzysztof
Krzysztof Bielefeld

Proszę o modlitwę w sprawie pozytywnego rozwiązania spraw konfliktowych w pracy, bez uszczerbku finansowego i moralnego. Proszę o dobrą pracą, w której będę mogła pracować pomimo moich problemów zdrowotnych i taką gdzie otrzymam płacę, z której będę mogła godnie żyć. Polecam moje sprawy jedynie Bogu wiadome..., Proszę o zdrowie i błogosławieństwo boże dla rodziców, siebie, rodzeństwa i tych, których spotkałam lub spotkam na swojej drodze życia.
Dorota OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Drodzy Bracia Proszę Was bardzo o modlitwę w następujących ważnych dla mnie intencjach: -o łaskę wiary dla V., oraz jego rodziny -o wiarę dla mojego taty, mojej mamy,ich nowych partnerów, rodzin, o Boże prowadzenie dla nich, i Bożą opiekę dla tych wszystkich trudnych relacji w naszej rodzinie -o Boże prowadzenie dla mnie: znalezienie sensu, pogłębienie wiary, odnalezienie mojej najlepszej dla mnie drogi na tym świecie, pracy zgodnej z moimi talentami i możliwościami -o wspólnotę -o wyleczenie i jeśli tak byłoby lepiej-o niebranie leków -o zdanie trudnego egzaminu -o Boże prowadzenie mojej trudnej znajomości z V. -o znalezienie wierzącego, dobrego, odpowiedzialnego męża, pasującego do mnie -o to, bym miała z kim przeżywać moją wiarę Z Bogiem
Karolina Warszawa

Proszę o modlitwę w sprawie pozytywnego rozwiązania spraw konfliktowych w pracy, bez uszczerbku finansowego i moralnego. Proszę o dobrą pracą, w której będę mogła pracować pomimo moich problemów zdrowotnych i taką gdzie otrzymam płacę, z której będę mogła godnie żyć. Polecam moje sprawy jedynie Bogu wiadome..., Proszę o zdrowie i błogosławieństwo boże dla rodziców, siebie, rodzeństwa i tych, których spotkałam lub spotkam na swojej drodze życia.
Dorota OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Najukochańsza Matko Sokalska błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Maryjo ratuj to dziecko.
Błagająca matka K

Najdroższe Dzieciątko Jezus proszę Cię o łaskę siły i zdrowia dla mojego Taty. Panie błogosław. Ty wiesz, o Boże, czego mi potrzeba. Ty pewną dla mnie znasz drogę do nieba. Bądź wola Twoja, tak jak sam zarządzisz. Ja zbłądzić mogę, Ty nigdy nie zbłądzisz ... Proszę o łaskę siły miłości mądrości i przyjaźni
Krystyna M

«     [1-15][16-30][31-45][46-60][61-75] następny    »
 

strona główna  |  sanktuarium  |  informacje  |  aktualności  |  ogłoszenia  |  parafia  |  apostolat  |  galeria  |  kontakt  |  UA
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ - KLASZTOR OO. BERNARDYNÓW W HRUBIESZOWIE
ul. Plac Staszica 6, 22-500 Hrubieszów, tel. 084 696 2393