Adoracja Najświętszego Sakramentu


Modlitwy do MB Sokalskiej


Modlitwy o uzdrowienie


Skrzynka intencji


Księga gości


Zdjęcia, filmy, dźwięki


 
Skrzynka intencji
POKÓJ I DOBRO!
Jeżeli potrzebujesz wsparcia modlitewnego, jeśli chcesz, by razem z Tobą w Twoich intencjach modliła się nasza franciszkańska wspólnota zakonna oraz pielgrzymi odwiedzający sanktuarium, napisz do nas i podziel się sprawą, która leży Ci na sercu. Sprawy każdego, kto prześle prośbę o wstawiennictwo przed Bogiem w danej intencji, przedstawiamy w modlitwie Panu przez pośrednictwo Matki Bożej Sokalskiej – Pocieszenia, codziennie a zwłaszcza w każdą środę po Mszy św. wieczornej podczas nieustającej nowenny.
oo. Bernardyni

***************************

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ

Matko, co każdej pilnujesz strzechy,
i w serca nasze wlewasz pociechy.
Twe dzieci żebrzą Ciebie ze łzami,
Panno Sokalska módl się za nami.

Przed Twym obrazem przez cale wieki,
dawałaś biednym znaki opieki.
Okaż i dzisiaj matczyne serce,
pociesz nas w smutku i poniewierce.

Matko w Hrubieszowie (Sokalu) z cudów słynąca,
do Ciebie płynie prośba gorąca.
Ty wiesz najlepiej co dziecko boli,
Pociesz nas ulżyj w naszej niedoli.


***************************

UWAGA! KAŻDY WPIS JEST ZATWIERDZANY PRZEZ REDAKCJĘ SERWISU!
WPISY MOGĄ UKAZYWAĆ SIĘ Z OPÓŹNIENIEM

dodaj intencję!


O Boże Miłosierdzi i Błogosławieństwo dla Zbigniewa i osób bliskich.
zbyszek kraków

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Konrada, aby Bóg uwolnił go ze wszystkich zniewoleń, obdarzył go łaską pokory i pomógł mu się nawrócić, wrócić do Kościoła i sakramentów.
Małgorzata Dębica

Proszę o modlitwę w intencji łaski pokoju w rodzinie Gabrysi i Marka +
katarzyna słomczyn

Dziękując Ci Panie za perspektywy pracy w ZDZ proszę Cię o rychłą pomoc w rozwiązaniu moich problemów finansowych, proszę Cię o to z całego serca
Anna Chodzież

Bardzo prosze o modlitwe za moje małżenstwo w kryzysie.Mój maż wystąpił o rozwód.Prosze o modlitwe o nawrócenie mojego meża i pojednanie w moim małżenstwie.Bóg zapłać.Alina.
Alina Kęty

Pokornie proszę cię Panie Jezu Chryste przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej o uzdrowienie mojej głowy , o uwolnienie z okropnych bólów głowy
Anna Nowy Sącz

Blagam o modlitwe w intencji relacji mojej i marka o umocnienie jej,prosze o milosc,przyjazn,wyjatkowosc Prosze,zeby nikogo nie zranic ale mic odnalezc swoje szczescue Dziekuje
Joanna Pl

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego brata Macieja który jest uzależniony od hazardu i narkotyków. Proszę o potrzebne łaski dla niego, siłę i wytrwałość w podjętej terapii.
Ola Kraków

Szczesc Boze! Prosze o modlitwe za mnie o potrzebny mi optymizm, poniewaz tylko on pomaga mi walczyc ze zlymi myslami i uzdrawia duchowo.. Prosze rowniez dla siebie i dla bliskich o wybaczenie Boze za wszystkie swoje grzechy i czyny. Dla rodzicow i swoich bliskich prosze o lepsze zdrowie; dla wszystkich prosze o pokoj na swiecie, czyli o pozbawienie od wojny, a takze o to, by ludzie nie czynili zlo swoim bliznim, by ich zle zamiary znikly z glowy, a mysle byly o wszystkim pozytywnym. Bog zaplac!
Elwira Litwa

Proszę o modlitwę za mnie, abym poradził sobie z grzechami, zbliżył się do Jezusa. A także za konkurs, który niedługo będę pisał, a jest on dla mnie ważny, abym dobrze się przygotował i o jasność umysłu w dniu konkursu.
Marcel Zielonka

W wielkim bólu serca proszę o modlitwę. Mam problemy emocjonalne, związane z tym, że rozpaczliwie poszukuję miłości i bardzo szybko przywiązuję się do mężczyzn, którzy okażą mi najmniejsze zainteresowanie. Potrzebuję pomocy, aby wyleczyć się ze wszystkich miłości platonicznych i być gotowa na miłość zesłaną mi przez Boga. Proszę, abym nie przegapiła tego właściwego człowieka i abym właściwie go rozeznała wśród innych ludzi. Mam dosyć życia z ciągle złamanym sercem, niech mnie Pan Bóg uleczy, abym nie pakowała się więcej w tarapaty. Amen.
Ania Lublin

Proszę o modlitwę O szczęśliwą operacje dla Stanisława i zdrowie dla Barbary Bóg zapłać,
Małgorzata Pisarzowice

-o pomoc i wsparcie w intencjach Bogu znanych.
Tomasz Olsztyn

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna z ciężkiej choroby.
ELŻBIETA Dobrogoszcz

proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla Ani Kosiorek,aby Pan Bóg pomógł jej w walce z chorobą,aby dał jej siłę.Aby Matka Najświętsza i Jan Paweł II otaczali ją swoją opieką.
MAŁGORZATA Strzegowo

«     [1-15][16-30][31-45][46-60][61-75] następny    »
 

strona główna  |  sanktuarium  |  informacje  |  aktualności  |  ogłoszenia  |  parafia  |  apostolat  |  galeria  |  kontakt  |  UA
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ - KLASZTOR OO. BERNARDYNÓW W HRUBIESZOWIE
ul. Plac Staszica 6, 22-500 Hrubieszów, tel. 084 696 2393


?>