Adoracja Najświętszego Sakramentu


Modlitwy do MB Sokalskiej


Modlitwy o uzdrowienie


Skrzynka intencji


Księga gości


Zdjęcia, filmy, dźwięki


 
Skrzynka intencji
POKÓJ I DOBRO!
Jeżeli potrzebujesz wsparcia modlitewnego, jeśli chcesz, by razem z Tobą w Twoich intencjach modliła się nasza franciszkańska wspólnota zakonna oraz pielgrzymi odwiedzający sanktuarium, napisz do nas i podziel się sprawą, która leży Ci na sercu. Sprawy każdego, kto prześle prośbę o wstawiennictwo przed Bogiem w danej intencji, przedstawiamy w modlitwie Panu przez pośrednictwo Matki Bożej Sokalskiej – Pocieszenia, codziennie a zwłaszcza w każdą środę po Mszy św. wieczornej podczas nieustającej nowenny.
oo. Bernardyni

***************************

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ

Matko, co każdej pilnujesz strzechy,
i w serca nasze wlewasz pociechy.
Twe dzieci żebrzą Ciebie ze łzami,
Panno Sokalska módl się za nami.

Przed Twym obrazem przez cale wieki,
dawałaś biednym znaki opieki.
Okaż i dzisiaj matczyne serce,
pociesz nas w smutku i poniewierce.

Matko w Hrubieszowie (Sokalu) z cudów słynąca,
do Ciebie płynie prośba gorąca.
Ty wiesz najlepiej co dziecko boli,
Pociesz nas ulżyj w naszej niedoli.


***************************

UWAGA! KAŻDY WPIS JEST ZATWIERDZANY PRZEZ REDAKCJĘ SERWISU!
WPISY MOGĄ UKAZYWAĆ SIĘ Z OPÓŹNIENIEM

dodaj intencję!


Proszę o modlitwę w intencji Iwony i jej dzieci, o pomyślne rozwiązanie trudnej sytuacji mieszkaniowej, mądrość i wyrozumiałość urzędników zajmujących się tą sprawą, by ona dzieci nie zostały bez dachu nad głową
małgorzata oleśnica

Prosze o modlitwe o łaskę nawrócenia i o pomoc Bożą w moim życiu.
Maciek Polska

Szczęść Boże, proszę o modlitwę za moje małżeństwo by nigdy w życiu nie doszło do rozwodu i żeby nigdy mąż mnie nie zdradził, nie oszukał i nie skrzywdził i aby sytuacja między nami się poprawiła na lepsze by nasze małżeństwo było trwałe, pełne szacunku, wierności, miłości i oddania i nikt tego nie zakłócił i aby Bóg obdarzył nas dziećmi oraz o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mojego męża Przemka- by nigdy więcej nie próbował odebrać sobie życia, o uspokojenie jego nerwów i napięcia oraz o wiarę dla niego i żebym ja nie bała się o niego. Proszę o Boże Błogosławieństwo w Życiu zawodowym i prywatnym. Bóg zapłać
Ewa Myszki

Matko Sokalska proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej
Ewa Hrubieszów

Matko Cudami Słynąca błagam o powrót do zdrowia i łaski, o które tak bardzo proszę
Wanda krakow

Proszę o modlitwę o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla moich dzieci i ich rodzin, a szczególnie dla Anny, która znajduje się w bardzo ciężkim położeniu.
mama podkarpacie

Proszę o modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie.
Paweł Zamość

Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej pracy, a także o łaskę wzajemnej miłości i szacunku między mną a moim narzeczonym Tomaszem.
Ewa Gdynia

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia fizycznego i duchowego p. Janiny.
Dominika Warszawa

Prosze o modlitwe: O szczęśliwy i szybki powrót Joanny Piekutowskiej do mnie (do Rafała) aby połączyła nas prawdziwa wiara, nadzieja i miłość, ktora pozwoli nam razem założyć rodzine. Bóg zapłać z całego serca za wszystkie modlitwy, które bracia zanoszą do Boga w mojej intencji ? Rafal W.
Rafal Warszawa

Proszę o modlitwę za duszę zmarłej swojej mamy,która odeszła z tego świata po długiej,ciężkiej i bardzo bolesnej chorobie nowotworowej.Była nauczycielką,która przepracowała w swoim zawodzie 50 lat z dziećmi i młodzieżą upośledzoną umysłowo i fizycznie.Była polonistką i logopedką.Kochała dzieci,młodzież i ludzi a przede wszystkim Matkę Bożą i Jezusa Chrystusa.Proszę o modlitwę również za mnie,gdyż bardzo potrzebuję tej łaski.
Zbyszek Kutno

prosze o modlitwe w intencjach panu bogu zbanych dziekuje za modlitwe
katolik pülska

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o dobrą pracę dla niego.
Marta Zielona Góra

MARYJO wyproś cudowne uzdrowienie i uwolnienie od nieuleczalnych chorób i nałogów dla marka. Dla dawida proszę o dobrą pracę.
małgorzata podkarpacie

+Proszę cię Matko Boża Sokalska aby dobry Bóg darzył mnie Łaskawością, Miłosierdziem i Uświęceniem. O nawrócenie grzeszników, zaprzestanie aborcji i pokój na świecie.Amen
Sławek Kraków

«     [1-15][16-30][31-45][46-60][61-75] następny    »
 

strona główna  |  sanktuarium  |  informacje  |  aktualności  |  ogłoszenia  |  parafia  |  apostolat  |  galeria  |  kontakt  |  UA
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ - KLASZTOR OO. BERNARDYNÓW W HRUBIESZOWIE
ul. Plac Staszica 6, 22-500 Hrubieszów, tel. 084 696 2393


?>