Adoracja Najświętszego Sakramentu


Modlitwy do MB Sokalskiej


Modlitwy o uzdrowienie


Skrzynka intencji


Księga gości


Zdjęcia, filmy, dźwięki


Słuchaj nas NA ŻYWO


 
Skrzynka intencji
POKÓJ I DOBRO!
Jeżeli potrzebujesz wsparcia modlitewnego, jeśli chcesz, by razem z Tobą w Twoich intencjach modliła się nasza franciszkańska wspólnota zakonna oraz pielgrzymi odwiedzający sanktuarium, napisz do nas i podziel się sprawą, która leży Ci na sercu. Sprawy każdego, kto prześle prośbę o wstawiennictwo przed Bogiem w danej intencji, przedstawiamy w modlitwie Panu przez pośrednictwo Matki Bożej Sokalskiej – Pocieszenia, codziennie a zwłaszcza w każdą środę po Mszy św. wieczornej podczas nieustającej nowenny.
oo. Bernardyni

***************************

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ

Matko, co każdej pilnujesz strzechy,
i w serca nasze wlewasz pociechy.
Twe dzieci żebrzą Ciebie ze łzami,
Panno Sokalska módl się za nami.

Przed Twym obrazem przez cale wieki,
dawałaś biednym znaki opieki.
Okaż i dzisiaj matczyne serce,
pociesz nas w smutku i poniewierce.

Matko w Hrubieszowie (Sokalu) z cudów słynąca,
do Ciebie płynie prośba gorąca.
Ty wiesz najlepiej co dziecko boli,
Pociesz nas ulżyj w naszej niedoli.


***************************

UWAGA! KAŻDY WPIS JEST ZATWIERDZANY PRZEZ REDAKCJĘ SERWISU!
WPISY MOGĄ UKAZYWAĆ SIĘ Z OPÓŹNIENIEM

dodaj intencję!


Prosze w intencji A,L,P o umocnienie naszej przyjazni i zeby ona przetrwala. Dziekuje
Joanna N

Prosze w intencji A,L,P o umocnienie naszej przyjazni i zeby ona przetrwala. Dziekuje
Joanna N

Goraco prosze o modlitwe za mojego syna Jerzego aby Pan uwolnil go od ciezkiej depresji i mysli samobojczych,aby pomogl mu uwierzyc ze terapia pomoze mu przezwyciezyc uporczywe mysli i pomogl mu powrocic do pracy.Boze czuwaj nad nim i blogoslaw jego rodzinie i tym ktorzy sie za niego modla.
Maria Chicago

Proszę o pomoc i ochronę dla chrześcijan na świecie, a szczególnie tych prześladowanych, aby wytrwali w wierze i otrzymali obronę jakiej potrzebują. Aby skończyły się prześladowania, aby zapanował pokój a zło zostało pokonane według woli Boga. Aby uwiżeni chrześcijanie odzyskali wolność i chwaili Pana. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
anna .

-o pomoc i wsparcie w intencjach Bogu znanych.
Tomasz Olsztyn

Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej Joanny i Józefa
Maria Gdańsk

Kochany Panie Jezu proszę Cię pokornie przyjdź do Dominiki i uzdrów ją. Od tygodnia walczy z przeziębieniem, na zdjęciu wykryto zmianę w płucach, męczy ją kaszel i ogólna słabość. Dominika jest osobą niepełnosprawną fizycznie i umysłowo, wrażliwą i słabą. Proszę obdarz ją i jej bliskich swoją miłością i pokojem. Bądź uwielbiony Panie Jezu !
Basia Ruda Śląska

Proszę o modlitwę za mojego kochanego tatę Krzysztofa, który zmarł wczoraj nad ranem po długiej walce z chorobą nowotworową. Proszę o modlitwę o dar nieba i spokój duszy. Córka Agnieszka Bardzo dziękuję i szczęść Boże
Agnieszka Kraków

Damian Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę Bóg za płać.
Damian STARE MIASTO koło KONIN

Proszę o modlitwę za Mirosławę, która prosi o łaskę uwolnienia.
Roman LEER/NIEMCY

O wszystko co potrzebne dla ciezko chorego Jana. Bóg zapłać!
Sylwia Lublin

Poproszę o modlitwę za Włodka o uwolnienie Go od Bogu wiadomego obciążenia. Również o to, by odnalazł szczęście i żył pozostając człowiekiem wolnym! Bardzo proszę o modlitwę za Pitera o uwolnienie Go od wszelkich dotykających Go złych obciążeń. Oby spotkał swoje właściwe szczęście i w pełni je docenił. Proszę o modlitwę za Frycka o uwolnienie Go od całego ogromu ciężarów i zmartwień, które dźwiga. Także proszę o dar głębokiej wiary dla Niego oraz o łaskę otrzymania nadziei i miłości a także mądrości. Poproszę o modlitwę za Malcolma o uwolnienie Go od rozpaczy i niewłaściwych związków (oraz ich potrzeby!). Również od wszelkiego innego zła, które Go dotyka. Oby odnalazł spokój, szczęście i właściwą drogę! ... Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Patrycję. O Bożą opiekę nad Nimi. Oraz o patronat w sprawach międzyludzkich. Poproszę o modlitwę za Magdę, Elżbietę i Idę. Również o stałą, Bożą opiekę. Proszę też o modlitwę za Kasię, Annę, Marcelę, Beatę i Ewę. O Bożą opiekę nad Ich życiem oraz jego jakością. Ponadto proszę o modlitwę za pogodne, pełne pokoju ducha, satysfakcji i radości wakacje dla Agnieszki, Patrycji, Magdy, Elżbiety, Idy, Edyty, Gabrysi, Dagny, Marceli, Beaty, Ewy, Kasi i Anny. Bardzo proszę o modlitwę za Martę. O kompleksową Bożą opiekę nad Nią! Przede wszystkim o zrównoważenie i spokój ducha. Oraz o dużą dozę pokory i szacunku. Oby Dobry Bóg obdarzał Ją, wszystkim, czego potrzebuje! Poproszę o modlitwę za Wojciecha. Żeby z Bożą pomocą odnalazł właściwą, własną drogę oraz szczęście. Proszę o modlitwę za Majora. Aby Bóg bezpiecznie poprowadził Go swoimi ścieżkami i objął Go szczególną, stałą opieką. Szczególnie proszę o modlitwę za Danutę. Jej stan duchowy jest bardzo zły! Potrzebuje stałej Bożej opieki z załączeniem serii cudów! Proszę o modlitwę o uwolnienie!
Marcelina Warszawa

Intencja abym naprawił relacje z byłą dziewczyną która jest niesamowita a przez kilka moim nierozsądnych sytuacji straciłem tak cudną Kobietę przez którą od kilku dni pogłębiam codziennie swoją wiarę ,lecz nigdy jej tego nie powiedziałem . Udało się jej bym rzucił alkohol. .Chciałbym do niej wrócić. Zależy bardzo mi na niej jest dla mnie oczkiem w głowie i jest dla mnie aniołem . Za każdą modlitwę dziękuje.
Patryk ustroń

Matko Boża Sokalska - daj mi siłę i zdrowie w opiekowaniu się Mamusią. Zostałam sama do opieki. Siostry nie angażują się. Proszę o zdrowie dla Mamusi, Męża, Dzieci, Wnucząt i dla mnie. Proszę abym dała radę i nie załamywała się. Mam duże wsparcie w moich dzieciach czyli wnukach dla mojej Mamusi. Bóg zapłać.
Stanisława Mielec

Proszę o modlitwę o dobrego męża dla mnie. Żeby Pan Bóg szybko go postawił na mojej drodze. Oraz o dobrą pracę dla mnie. I o modlitwę za Marcina wdowca i za jego dwoje dzieci. Dziękuję. Szczęść Boże Ewelina
Ewelina Warszawa

«     [1-15][16-30][31-45][46-60][61-75] następny    »
 

strona główna  |  sanktuarium  |  informacje  |  aktualności  |  ogłoszenia  |  parafia  |  apostolat  |  galeria  |  kontakt  |  UA
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SOKALSKIEJ - KLASZTOR OO. BERNARDYNÓW W HRUBIESZOWIE
ul. Plac Staszica 6, 22-500 Hrubieszów, tel. 084 696 2393